Jít zpět

Komplexní interní
vyšetření a zákroky

LPG masáže

Detail Skrýt

Pomerančová kůže neboli celulitida je typicky ženským problémem. Vyskytuje se v podobě tukových hrudek zejména v oblasti zadečku, stehen a bříška. Na naší klinice nabízíme odstranění celulitidy prostřednictvím komplexního Anticelulitidního programu. Tento program se skládá ze dvou vzájemně se podporujících částí. Léčby přístrojem LPG - cellu v kombinaci s aplikací tzv. Mezoterapie.

LPG - CELLU

Přístroj funguje na principu vysoce účinné podtlakové rotační masáže na kůži a v podkoží. Základem přístroje jsou dva válečky umístěné ve vzduchotěsné komůrce. Tyto válečky jezdí po problematických lokalitách na těle a díky působícímu podtlaku ji masírují. Tím se rozbíjejí pod kůží tukové shluky a tuk se spolu s mezibuněčnou tekutinou vyplavuje do lymfatických cév. Kůže se vyhlazuje a celulitida mizí. Po absolvování celé léčebné kůry dochází nejen ke znovuvytvoření hladkého reliéfu, ale často i k redukci objemu v ošetřovaných lokalitách a to o několik centimetrů. Ošetření provádí pouze personál, který se účastnil stáže ve firmě LPG ve francouzské Nice a byl tam také vyškolen. Přístroj LPG však má širší využití. Kromě vyhlazování kůže je vhodný i pro terapeutické masáže (masáže jizev a zhojených popálenin), pro sportovní masáže a relaxační masáže. Ošetření je nebolestivé a mělo by se provádět minimálně 2x týdně v počtu 10-15 ošetření.

Fotogalerie

Biostimulace

Detail Skrýt

Biostimulace 1.

Biostimulace je prováděna pomocí biostimulačního laseru. Ten dokáže řešit několik zdravotních problémů najednou - a to díky možnosti užití různé vlnové délky neboli barvy laserového paprsku. Povrchově působící biostimulační laser se využívá k regeneraci pleti, hojení zánětlivých ložisek, ran a jizev na kůži i jako účinný stimulátor zvýšení metabolismu a zlepšení imunitního systému (např. u oparu a jiných viróz). Působení hlouběji pronikajícího biostimulačního laseru napomáhá pacientům ke zmírnění nepříjemných pocitů a k rychlejšímu a lepšímu výsledku po operacích, proto je také podporou v pooperační léčbě. Velké uplatnění nachází i v rehabilitační péči a sportovním lékařství díky myorelaxačním účinkům (bolesti zad, patní ostruhy, tzv. tenisový loket atd.).

Biostimulace 2.

Biostimulační lasery nepoužíváme jen k doléčení pooperačních stavů, ale své místo mají i v rehabilitační péči a léčbě zánětlivých stavů pohybového systému po operacích nebo po úrazech. Možností jeho použití je ošetřování pacientů s tzv. patní ostruhou nebo tenisovým loktem. Jedná se o spíše chronické onemocnění zánětlivého původu a laser zde dokáže stimulovat organismus v dané lokalitě k potlačení zánětu a návratu k normální funkci. S tím souvisí i odstranění bolestivosti a eventuálního otoku. Nejnověji zavádíme i léčbu pomocí Tachyonové energie.

Laserové bělení zubů

Detail Skrýt

Bílé zuby jsou sice korunou zářivého úsměvu, řadu z nás však trápí nevhodné zabarvení zubní skloviny. To může mít příčinu v konzumaci pochutin, kávy nebo v kouření. Pigmenty, které se tímto na zubech vytváří, lze velmi účinně odstranit laserovým bělením zubů. Tato technika umožňuje vybělení zubů o 4 - 5 odstínů, aniž by docházelo k narušení zubní skloviny. Jedná se o kontrolovanou aplikaci intenzivně bělící látky na zuby. Tato látka proniká do povrchu zubu a chemicky reaguje s usazenými pigmenty. Výsledkem této reakce je rozložení pigmentů provázené „odbarvením", tedy zesvětlením zubu.

Ordinační bělení spočívá ve vyčištění zubů, aplikaci ochranné hmoty na dásně a nanesení bělícího přípravku na zuby. Pro zvýšení účinku bělící látky používá lékař speciální lampu s modrým světlem. Celý proces trvá přibližně 60 až 90 minut. Zákrok je velmi šetrný a zubní sklovina se nenarušuje. Na domácí péči si může pacient zakoupit speciální domácí dobělovací set, zubní pasty nebo zubní tyčinky, které udržují a zlepšují bělost zubů.

PO BĚLENÍ ZUBŮ LASEREM

Několik dnů po bělení zubů laserem je nutné se vyhýbat potravinám a nápojům s vysokou koncentrací barviv (červené víno, káva, čaj atd.), aby nedošlo k opětovnému zabarvení zubů. Do budoucna lze pak zbarvování zubů omezit používáním speciálních bělících zubních past, které vám doporučí lékař.

Fotogalerie

Interní předoperační ošetření

Detail Skrýt

Interní předoperační ošetření nabízíme pouze pro námi operované klienty. Tuto nadstandardní službu nenabízíme zdarma klientům, kteří nejsou objednání k operaci. Ceny předoperačních vyšetření naleznete v ceníku. Předoperační vyšetření si také můžete nechat provést u Vašeho obvodního lékaře.