Jít zpět

MUDr. Kateřina Šimečková

Od roku 2010 působí na klinice LLC jako kožní lékařka, specialistka na estetickou, korektivní a laserovou dermatologii.

Po ukončení lékařského studia Univerzity Palackého v Olomouci pracovala na kožním oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě a v kožní ambulanci Hlučín s.r.o., dále získává odbornou praxi i na odborných stážích v jiných nemocnicích ČR - Praha, Brno, Opava. Účastnila se mnoha vzdělávacích seminářů. 

V roce 2012 získala specializovanou způsobilost pro obor Dermatovenerologie. Je členkou České akademie dermatovenerologie, členka Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, členka České společnosti pro korektivní dermatologii. Je držitelka diplomu celoživotního vzdělávání a primářské licence České lékařské komory pro obor Dermatovenerologie. 

MUDr. Šimečková působí souběžně v kožní ambulanci Hlučín s.r.o., kde se věnuje primárně léčbě a prevenci kožních chorob, dále působí jako lymfolog s certifikací.  

Od roku 2010 působí na klinice LLC jako kožní lékařka, specialistka na estetickou, korektivní a laserovou dermatologii. Zde využívá k léčbě rozsáhlé spektrum vysokoúčinných laserů i dalších přístrojových technik. 

V kožní problematice se jedná o vyšetření a odstraňování znamének, bradavic a fibromů , dále i dermatoskopické vyšetření kožních lézí, včetně kožních nádorů s doporučením dalšího léčebného postupu. Stejně tak komplexní léčba obličejových dermatóz, jako např. akné , růžovka či periorální dermatitida- zde po vyšetření kombinuje léčbu lasery s lokální i celkovou terapií.

V estetické a korektivní dermatologii se věnuje anti-aging metodám, mezi které patří aplikace botulotoxinu, aplikace výplňových materiálů- kyseliny hyaluronové, řešení pigmentací kůže. V rámci omlazení využívá i minimálně invazivní techniky peelingů, omlazení pleti mezoterapií či ultrazvukem. Intenzivně se věnuje řešení vypadávání vlasů a problematice alopecií. 

Klade důraz na osobní přístup s vyhodnocením nálezu, možností i představ pacienta.

V rámci získávání zkušeností a novinek v oboru se pravidelně účastní mnoha školení, kongresů i workshopů v ČR i v zahraničí. Např. Světový kongres estetické a anti- aging medicíny AMWC v Monaku, či 5-CC kongres v Barceloně.

Motto

“Zdravá a krásná kůže? – i ta Vaše být může!”