Jít zpět

MUDr. Igor Janík Ph.D.

Při své práci se specializuje na esteticko-chirurgické operace. V druhé řadě provádí drobné korektivní zákroky.

Po promoci na Lékařské fakultě Palackého univerzity Olomouc v roce 1988 nastoupil na chirurgické oddělení Vítkovické nemocnice v Ostravě, kde se věnoval všeobecné a úrazové chirurgii. Během této doby získal v chirurgickém oboru atestaci I. a II. stupně. V roce 1995 založil soukromou kliniku plastické chirurgie Privatklinik LLC, kde dodnes zastává pozici primáře. Zasloužil se o rozvoj laserové estetické medicíny, kdy jako první v České republice provedl operaci víček za asistence laseru.

V oblasti estetiky má bohaté zkušenosti, jako jeden z prvních lékařů v Česku aplikoval botulotoxin a výplňové preparáty. Je držitelem licence České lékařské komory pro obor chirurgie, licence pro laserovou estetickou a všeobecnou chirurgii. Je členem Evropské, Americké laserové asociace, součástí České lékařské společnosti J. E. Purkyně, Společnosti laserové estetické chirurgie, Společnosti plastické chirurgie, ČLS pro využití laserů v medicíně a České flebiologické společnosti. Dosáhl titulu Ph.D. v oboru chirurgie hlavy a krku. V rámci sebevzdělání absolvoval krom dlouhodobých erudičních pobytů stáže a kurzy na prestižních klinikách po celém světě /Paříž, Monako, Ženeva, LA, San Francisko, Tel Aviv/. Každoročně se účastní tuzemských i mezinárodních vzdělávacích kongresů.

Při své práci se specializuje na esteticko-chirurgické operace, mezi které patří operace víček, nosu, liposukce a modelace postavy, abdominoplastika, laserové broušení vrásek pomocí přístroje Derma K, Bisha, augmetace rtů – Permalip, operace křečových žil, labioplastika, nebo Longova metoda. V druhé řadě provádí drobné korektivní zákroky např. redukci vrásek a zvětšování rtů kyselinu hylaluronovou, aplikace botulotoxinu, zmírnění kruhů pod očima, nebo injekční sklerotizace.

Pro své vynikající výsledky, smysl pro krásu a přirozenost je vyhledávaným lékařem nejen v České republice, ale také v zahraničí Polsko, Švýcarsko, Venezuela.

Hovoří jazyky: Čeština, Angličtina, Polština, Ruština, Španělština, Italština, Francouzština

Motto

“Rád Vám pomohu cítit se šťastnější, vypadat mladší, ale přirozenost je vždy na prvním místě.”