Jít zpět

MUDr. EVA GALNOROVÁ

Specializuje se na léčbu akné a vždy má radost, když spolu s pacientem společně zvládnou vyřešit i velmi těžké formy s minimálními jizvami.

V roce 1994 studovala na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Získala atestaci z oboru dermatovenerologie I. stupně (1998). Je držitelkou licence České lékařské komory pro obor dermatovenerologie a členkou Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP. Dále je součástí Společnosti pro využití laserů v medicíně ČLS JEP a členkou Pracovní skupina pro akné ČDS ČSL JEP. Na klinice LLC v Olomouci pracuje již 15 let. 

V oboru dermatologie a estetické medicíny má mnohaleté zkušenosti. Její doménou je problematika zlepšování kvality pleti ošetřením vysokovýkonnými lasery, dále injekční aplikace kyseliny hyaluronové a obohacené krevní plazmy, nebo práce s mezoterapeutickými roztoky, kdy pleť je při jejich pravidelném ošetřování hydratovaná, viditelně vypnutější a barevně sjednocená. Ráda aplikuje botulotoxin, u kterého rychle dochází k viditelnému efektu. Specializuje se na léčbu akné a vždy má radost, když spolu s pacientem společně zvládnou vyřešit i velmi těžké formy s minimálními jizvami, nebo úplně bez nich. Vždy klade důraz na přirozenost a efektivitu léčby. V rámci sebevzdělávání se účastní mezinárodních kongresů, seminářů a workshopů v Česku i zahraničí. 

Motto

“Krása tkví v oku pozorovatele – William Shakespeare.”