Jít zpět

MUDr. Adriana Indreiová

Na klinice LLC působí jako kožní lékařka a specialistkou na estetickou, korektivní a laserovou dermatologii.

Získala odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře v roce 2017 ukončením studia na lékařské fakultě Ostravské univerzity. Od roku 2017 je zařazena do specializačního vzdělávání v oboru dermatovenerologie. Svou lékařskou kariéru zahájila na kožním oddělení Slezské nemocnice v Opavě, kde stále působí. Účastnila se mnoha vzdělávacích seminářů, školení a kurzů se širokou dermatovenerologickou problematikou (chronické žilní onemocnění DKK, konference obličejových dermatoz, YOUNGderm, kurz dermatoskopie v praxi…). V roce 2021 úspěšně absolvovala kmenovou zkoušku z kožního lékařství. Je členkou České akademie dermatovenerologie, České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, České lékařské komory a mnoha dalších.

Na klinice LLC působí jako kožní lékařka a specialistkou na estetickou, korektivní a laserovou dermatologii. Zabývá se zde především diagnostikou a léčbou obličejových dermatoz jako je akne, rozacea a periorální dermatitida. K jejich léčbě využívá především vysokoúčinné lasery. Dále léčbu doplňuje o mechanický a chemický peeling. Léčbu vždy stanovuje individuálně dle klinického nálezu, stavu pokožky a po pečlivé konzultaci s pacientem. Dále se na klinice LLC věnuje odstraňování znamének, bradavic, fibromů a dalších benigních útvarů kůže a sliznic. Důraz klade především na dermatoskopické vyšetření znamének, každé znaménko si zaslouží pozornost dermatologa především v rámci prevence rakoviny kůže. Mezi oblíbené zákroky patří  korekce kožních vad,  jako jsou hyperpigmentace, jizvy a strie, které MUDr. Adriana Indreiová řeší vysokoúčinnými laserovými přístroji.

Na klinice LLC obohacuje svoje zkušenosti a vědomosti o anti-agingovou medicínu. Neustále se vzdělává v oblasti korektivní dermatologie a absolvuje workshopy na téma aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů. K vyplnění vrásek a doplnění objemu využívá MUDr. Adriana Indreiová výplně kyselinou hyaluronovou. K odstranění vrásek mimických jsou pak na prvním místě botulotoxinové injekce.

Je empatická, což jí usnadňuje práci s dětmi, které často mají syndrom bílého pláště a obavy z návštěvy lékaře. Děti jsou častými pacienty LLC  kliniky pro diagnozu bradavic. Často se po klidném a vstřícném přístupu nechají bez pláče ošetřit a těší se na další návštěvu. 

Motto

“Ráda se s Vámi osobně potkám na nezávazné konzultaci, během které Vám pomohu najít optimální řešení zdravotního i estetického problému, který Vás trápí.”