Monika Žídková
CZ pl

 

Paní Marie

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat lékařům a sestřičkám Laserového Léčebného Centra v Ostravě a ocenit jejich odbornost a profesionalitu při výkonu svého povolání.

Podrobila jsem se v tomto roce zákroku – lifting obličeje a krku. Operoval mne pan doktor Rozprým. Před zákrokem jsem se vůbec nebála, jelikož jsem byla s postupem operace a následného léčení do podrobností seznámena. Byla jsem překvapena jak ochotně, příjemně a mile se ke mně chovali jak lékaři, tak sestřičky a další obsluhující personál před operací, tak i po dobu následného pobytu na LLC. Bolest jsem necítila žádnou a výsledek je vynikajíc., A to díky panu doktorovi a jeho sestřičkám. Jsem velice spokojena a s případnými dalšími problémy se budu obracet jenom na nich.

Děkuji Vám Všem z LLC Ostrava.

Všem ženám, které se rozhodly bojovat s projevy stárnutí kůže v obličeji a krku doporučuji navštívit tuto kliniku a poradit se o možnosti odstranění svých problémů. Budete určitě spokojené a bude se vám radostněji žít.

Marie

 


 

Paní Martina

Hezký den, jmenuji se Martina, na Kliniku LLC mě přivedla kamarádka ze školy, která už tenkrát před 5ti lety chodila na výplně a Botulotoxin, říkala jsem si – však to vůbec nepotřebuješ…
Čas ovšem nezastavíme nikdo a tak jsem dnes vděčná paní doktorce Hanuskové za to, že dnes vypadám mladší než před 10ti lety. Děkuji. Spokojenost moc!

 


 

Paní Jana

K paní doktorce docházím především na botox už léta na Laserové léčebné centrum do Ostravy a jsem velmi spokojená, mám porovnání i s jinými lékaři aplikujícími botox a mohu tak srovnávat a pro paní doktorku mluví především její estetická citlivost - neudělá z vás masku a neaplikuje vám botoxu víc než je třeba jen aby z vás vytáhla peníze jak bohužel někdy vidíme u jiných lékařů. Doporučila jsem ji několika přítelkyním, které měly pocit, že botox musí stát hodně peněz a byly mile překvapeny jak cenou tak přístupem paní doktorky. Jediné mínus je, že má stále plné termíny a já se tomu ani nedivím.

 


 

Paní Alena

Podstoupila jsem u pana doktora operaci převislého břicha. Po dvou porodech a neustálém přibírání a hubnutí se mi nedařilo moje břicho dát zpátky. Cvičení ani dodržování stravy nepomohlo. Dlouho jsem s operací a i s konzultací váhala. Dneska ale fakt lituju, že jsem zákrok nepodstoupila dříve. Přístup doktora Janíka i sestřiček byl skvělý ve všech směrech. Velké obavy jsem měla i z bolesti- teď můžu ale říct, že po operaci slepého střeva jsem se cítila mnohem hůře! Já mohu kliniku llc jen doporučit! V budoucnu plánuju ještě podstoupit modelaci prsou, když jsem se dívala na fotky na jejich stránkách, tak výsledek po zákroku je přesně takový, jaký bych chtěla i já. Tak uvidím, jestli budu tak spokojená i po tomto zákroku.

 


 

Paní Iveta

Byla jsem v červnu 2012 na operaci horních víček, je mi 34 let. Pan doktor byl úžasný u konzultace, před samotnou operací, během ní i po ní, sestřičky rovněž. Moc jsem se bála, uklidňoval mně on i sestřička, chovali se úžasně. Vše mi vysvětlil, je to profík a pokud se mi na mém těle nebude časem zase něco líbit :o), svěřím se mu s naprostou jistotou a klidem do rukou. Chválím, chválím, chválím.

 


 

Paní Karin

Byla jsem u pana doktora Janíka před cca 14 dny na abdominoplastice břicha a musím říct, že výsledek předčil veškerá má očekávání. Ještě jsem sice trochu oteklá, ale to by během pár dní mělo ustoupit, už teď je ale vidět ten rozdíl před a po operaci. Kdybch věděla, že to bude mít takový výsledek, určitě bych s rozhodnutím jít na zákrok nečekala tak dlouho. Super byla i pooperační péče, všechny sestřičky byly moc milé a ochotné, čímž je moc zdravím. Karin

Pobočky

Plastická chirurgie a laserové
léčebné centrum Ostrava

Velká 17
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
tel.: +420 596 114 647
mobil: +420 731 443 366
e-mail: ostrava@llc.cz

Plastická chirurgie a laserové
léčebné centrum Olomouc

Litovelská 26
779 00 Olomouc - Šibeník
tel.: +420 585 423 411
mobil.: +420 731 613 382
e-mail: olomouc@llc.cz

Plastická chirurgie a laserové
léčebné centrum Opava

Sady Svobody 4
746 01 Opava
tel.: +420 552 301 552
mobil: +420 603 488 038
e-mail: opava@llc.cz

Konzultační místo Frýdek - Místek

v prostorách Polikliniky - Místek
8. pěšího pluku 85
738 01 Frýdek - Místek
tel.: +420 604 374 468

Novinky

VariClose

Nová metoda ošetření varixů – tzv. lepení křečových žil

Na rozdíl od jiných metod využívá těsnicího mechanismu v podobě žilního lepidla. Během léčby tak nevznikají nové kosmetické problémy. Riziko infekce je v případě této metody také zcela minimální.

Číst dál...

ClariVein

Nová šetrná metoda k odstranění křečových žil.

Číst dál...