Monika Žídková
CZ pl
Výhody a dárky
  • akce
  • akce
  • akce
  • akce

Nová šetrná metoda k odstranění křečových žil.

Dovolte nám, abychom vám představili REVOLUČNÍ novinku ve světě estetické a plastické chirurgie!!! Odlehčené prsní implantáty B-Lite, které mají o 30% nižší váhu než ostatní implantáty!

Zdraví a krása na dosah ruky... To je heslo, kterým se u nás na všech pobočkách kliniky LLC řídíme už řadu let. Dnes se zaměříme na krásu, neboť právě tu vám pomůžeme podpořit nyní za zvýhodněnou cenu.

Stále více klientů vyhledává léčbu ve specializovaných centrech s problémem zvýšeného vypadávání vlasů. Je to dáno i tlakem moderní společnosti na mladý a zároveň přitažlivý vzhled, ke kterému bezpochyby patří i zdravé a husté vlasy.

Na naší Klinice LLC Vám pomůžeme zmírnit projevy stárnutí. Představujeme Vám MINIINVAZIVNÍ FACELIFT S POUŽITÍM TKÁŇOVÉHO LEPIDLA. Zákrok, který se naprosto liší od podobných operací.

Špička mezi lasery v korektivní a estetické medicíně. Vážení klienti, naše klinika si Vám dovoluje představit nový špičkový profesionální laserový přístroj M22, který je unikátní jak v rozsahu ošetření, tak novou vysoce sofistikovanou technologií.

Každý z nás postupně působením věku cítí úbytek pružnosti  kůže a dříve či později přibývání jemných a hlubších vrásek. V kůži se denně vytváří určité množství kyseliny hyaluronové, která váže vodu, kůži hydratuje a napomáhá ke  zlepšení metabolických a regeneračních procesů.

Zeptám se. Také jste jednoho dne zjistily, milé dámy, že při pohledu do zrcadla vypadáte čím dál unavenější? Že jste ztratily onu pověstnou „ jiskru v oku“?

Vital Injector je úžasnou novinkou mezi technikami omlazování a hydratování kůže v oblasti estetické chirurgie. Tento styl aplikace kyseliny hyaluronové umožňuje lékaři kvalitní a zároveň bezpečné plošné ošetření dané lokality a tím následné vypnutí vrásek. Efekt po zákroku je okamžitý.

V dnešní době patří mezi nejžádanější zákroky v oblasti estetické chirurgie výplně vrásek na bázi kyseliny hyaluronové, touto metodou vám okamžitě ubereme pár let . Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, proto je vždy klientem velmi dobře snášená. Díky široké nabídce preparátů, které na naší klinice nabízíme, dokáže lékař vždy vyhovět vaším požadavkům.

Botulotoxin je roztok obsahující látku zvanou botulotoxin v lékové podobě, která uvolňuje křeče svalů. V estetické dermatologii se používá ve velmi nízkých dávkách pro odstraňování mimických vrásek a nadměrného pocení.

Revoluce v estetické gynekologii, která přináší možnost modelace a zpevnění ženského genitálu bez chirurgického zásahu na principu kombinace radiofrekvence a ultrazvuku.

Na vzniku dvojité brady se nejčastěji podílí špatná životospráva nebo vrozené dispozice. Můžete cvičit, mazat se krémy, držet nejrůznější diety, ale pravda je taková, že žádné změny neuvidíte.

Pobočky

Plastická chirurgie a laserové
léčebné centrum Ostrava

Velká 17
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
tel.: +420 596 114 647
mobil: +420 731 443 366
e-mail: ostrava@llc.cz

Plastická chirurgie a laserové
léčebné centrum Olomouc

Litovelská 26
779 00 Olomouc - Šibeník
tel.: +420 585 423 411
mobil.: +420 731 613 382
e-mail: olomouc@llc.cz

Plastická chirurgie a laserové
léčebné centrum Opava

Sady Svobody 4
746 01 Opava
tel.: +420 552 301 552
mobil: +420 603 488 038
e-mail: opava@llc.cz

Konzultační místo Frýdek - Místek

v prostorách Polikliniky - Místek
8. pěšího pluku 85
738 01 Frýdek - Místek
tel.: +420 604 374 468

Novinky

ClariVein

Nová šetrná metoda k odstranění křečových žil.

Číst dál...

Prsní implantáty B-LITE

Dovolte nám, abychom vám představili REVOLUČNÍ novinku ve světě estetické a plastické chirurgie!!! Odlehčené prsní implantáty B-Lite, které mají o 30% nižší váhu než ostatní implantáty!

Číst dál... Historie článků